Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Web

TasarımYazılım

Markanızın Prestijini Arttırmak İçin

SEO standartlarına uygun responsive tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyor ve kodluyoruz.

Kurumsal ihtiyaçlarınız

Kurumsal web tasarımı, kurumsallık odaklı olarak projelendirilen web tasarım çeşididir. Web site yaptırma talebinde bulunan firmanın kurumsal kimliğinin analiz edilmesiyle birlikte kurumsallığı en iyi yansıtacak şekilde Brand Advocate tasarımcılarıyla oluşturuyor ve profesyonelliğinizi müşterilerinize sunuyoruz.

1. Kurumsal Web Tasarım

2. Landing Page

Kampanya ve ürünleriniz

Açılış veya karşılama sayfası olarak bilinen landing page, esas siteye yönlendiren ve belirli bir amaç uğruna tasarlanan olan özel sayfalara denir. Brand Advocate ile müşterilerinizin dikkatini itibarınıza yakışacak şekilde markanızın üstünde tutuyoruz.

Ürünleriniz internet üzerinde

e-Ticaret yani online ticaret; hedef pazar araştırması, pazarlama, sipariş alma, satış, ödeme ve teslimat adımlarının tamamının internet üzerinde hizmet veren e-Ticaret web siteleri veya mobil uygulamalar aracılığı ile gerçekleştirilmesi olarak tanımlanır. Brand Advocate ile müşterilerinizin güvenini kazanacak e-Ticaret sitesi tasarlıyor ve kullanıma sunuyoruz.

3. E-Ticaret Sitesi

4. Özel Tasarım Site

Brand Advocate Yazılımcıları ve Brand Advocate Tasarımcılarını projede birleştiriyor; web yazılım, e-Ticaret sitesi, kurumsal site, sosyal ağ, içerik yönetim sistemi gibi yapılanmaları oluşturuyor ve sizin için kullanıma açıyoruz. Kullanıcıların ana ekranda göremeyeceği fakat arama motorlarında web sitenizi ön planda göstermeye yarayan özel tasarımlı sitenizi Brand Advocate farkıyla oluşturun.

İhtiyaçlarınıza yönelik

Bir web sunucusu üzerinde çalışan, web sitesinin fonksiyonlarını oluşturan tüm kodlamalara web yazılımı diyoruz. Bir web tasarımında görsellik çok önemlidir ancak web sayfasının verim alabilmesi için sitenin web yazılımı, seo uyumluluğu ve içerik bilgilerinin yeterliliği çok daha önemlidir. Brand Advocate Yazılımcıları ve Brand Advocate Tasarımcıları ile profesyonelliğin tadını çıkarın.

5. Web Yazılımları