Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Video

ProdüksiyonAnimasyon

Markanızın tüketici beklentilerini karşılaması için

Profesyonel Video Prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

 

Dijital platformlarda ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak için kurumsal imaj filmleri ve kreatif reklam çekimleri ile video prodüksiyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

1. Reklam Filmi Çekimi

2. Kurumsal Videolar

3. E-Learning Videoları

4. Ürün Tanıtım Videoları

Video prodüksiyon, markanın vermek istediği mesajı, marka adına en basit yolla anlatma yöntemidir. Brand Advocate ile markanızın ulaştırmak istediği mesajı, afiş-ilan gibi durağan bir görselle anlatmak yerine hareketli görseller ve senaryo akışı ile anlatıyoruz.

Video Prodüksiyon Hizmetleri

Video Animasyon

Satın Almadan Önce Sizi İzlerler!

Video Animasyon; bir ürün, hizmet veya bilginin; seslendirme ve müzik eşliğinde animatik şekiller ile anlatılmasıdır. Brand Advocate ile mesajınızı izleyicinin dikkatini dağıtmadan, animasyon ve seslendirmenin gücüyle ekrana çekiyor ve geniş kitlelere markanızı tanıtıyoruz.

İki boyutlu animasyonlar

İki boyutlu ya da 2D animasyon, objeleri ve karakterleri iki boyutlu evrende oluşturulan animasyonlardır. Yani bu objelerin sadece genişlik ve yüksekliği vardır. 2D animasyonlarınızı Brand Advocate’in ellerine bırakın ve arkanıza yaslanarak eşsiz deneyime hazır olun.

2D Animasyon

3D Animasyon

Hayalleriniz sınır tanımasın

3D animasyon bir objenin yada karakterin bilgisayar ortamında oluşturulması ve hareket verilmesidir. Genel ve basit olarak, 3D kelimesi üç boyutlu ve gerçekçi görüntü anlamına, animasyon kelimesi fotoğrafların arka arkaya belirli bir hızda gösterilmesi ile oluşan film anlamına gelir. 3D animasyon deneyimini Brand Advocate ile yaşayın, sanal gerçekliğin sınırsız dünyasına adım atın.

Gerçeğine oldukça yakın

Ürün tanıtım videoları; bir ürünün öne çıkan özelliklerini hedef kitleye anlatmayı amaçlar.  Brand Advocate, marka açısından çok daha verimli sonuçlar veren ürün tanıtım videoları için formatlar oluşturarak dijital platformlarda yayınlar.

Ürün Videoları

Motion Grafik

Hareketli görseller olarak tanımlamanın mümkün olduğu Motion Grafikler, görsellerin çeşitli programlarla hareketlendirilmesi sonucu oluşan tasarımlara denir. Dijitalleşen dünya ile Brand Advocate; sosyal medya hesaplarında ve internet sitelerinde kullanılacak hareketli görseller hazırlayarak ulaşmak istediğiniz kitlenin dikkatini çekerek markanızı daha geniş kitlelere ulaştırır.

Logo animasyon;

markaların logolarına animasyon yöntemiyle estetik bir biçimde hareket kazandırılmasıdır. Brand Advocate ile markanıza ait logoya kurumsal kimliğinizi daha iyi yansıtacak yaratıcı hareketlendirmeler ekleyerek, dijital içerikleri akılda kalıcı ve kreatif bir biçimde etiketleyebilirsiniz.

Logo Animasyon