Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Sosyal

Medya

Markanın sosyal medya hesaplarınızı

reklam kampanyaları, kreatif içerik paylaşımları, influencer marketing stratejileri, analiz ve raporlama süreçleri ile yönetiyoruz.

Hedef kitlenizi oluşturmak

Sosyal medya yönetimi sayfa ve hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, acil durumlarda hangi yöntemlerin kullanılacağını, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ve tüm bunların koordineli bir şekilde yönetilmesi markanızın tanınması için çok önemlidir. Bu alanda Brand Advocate ile, hedef kitlenize yönelik en doğru reklam gruplarının oluşturulmasını, yüksek verimlilikle kampanyalarınızın devam etmesini mümkün kılabilirsiniz.

1. Sosyal Medya Yönetimi

2. İçerik Oluşturma & Paylaşımı

Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya platformları

Başarılı bir sosyal medya içerik yönetimi firmanıza maddi kazanç sağlarken sosyal medyaya harcayacağınız zamanı, üretim ve hizmetlerinize ayırmanıza olanak sağlar. Brand Advocate ile yapacağınız sosyal medya içerik yönetimi ile milyonlara ulaşabilir, firmanızın ismi ve kalitesini herkese duyurabilirsiniz.

Topluluk yönetimi

tüketicilerin sosyal medya ve benzeri online platformlarda marka ya da kurum ile etkileşime geçiş sürecinde, bu iletişim sürecini aktif olarak yönetmektir. Brand Advocate, markaya ait olan sosyal medya kanallarında, web sitesi ve bloglarda hedefe uygun toplulukların oluşturulmasını, bu topluluğa uygun içeriklerin geliştirilmesini ve hem markaya ait kanallarda hem de markaya ait olmasa dahi marka hakkında konuşulan kanallarda iletişimin yönetilmesini sağlayan profesyonellerle çalışır. Siz de Brand Advocate ile profesyonelliğe adım atın.

3. Topluluk Yönetimi

4. Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamcılığı sosyal medya platformlarını kapsayan bir reklamcılık türüdür. Brand Advocate işbirliğiyle oluşturacağınız reklam stratejilerinin etkisiyle de hedeflediğiniz kitlelere normal reklam çalışmalarından daha hızlı bir şekilde ulaşıyoruz ve markanızın daha geniş kitlelerce tanınmasını sağlıyoruz.
Kanallarında kitleleri etkileme gücü bulunan, takipçileri tarafından otorite ve bilirkişi olarak kabul edilen kişilerin, hitap ettiği kitlenin satın alma davranışlarını etkileme üzerine yoğunlaşan bir pazarlama stratejisidir. Brand Advocate ile işbirliğinde olan influecerlar ile hizmetinizi daha geniş kitlelere yayıyoruz.

5. İnfluencer Marketing

6. Raporlama ve Analiz

Sitenizi zenginleştirmek istediğinizde

Belirlenen hedefleri tutturabilmek, müşteri kitlesini genişletmek ve daha düşük maliyetlerle daha fazla satış elde edebilmek için sosyal medya raporlama ve analiz oldukça önemli olmaktadır. Brand Advocate ile sosyal medyada elde ettiğimiz verileri markanız için analiz ediyor ve size stratejinizi oluşturmak için en ince ayrıntısına kadar raporluyoruz.