Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Dijital Pazarlama Yönetimi

Markanın bilinilirliği ve satışlarını artırmak için en doğru Dijital Pazarlama Teknikleri ve Stratejilerini Kullanıyoruz

Markanızı dijital kanallarda var etmek için tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak, uygun bütçelerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Dijital

Pazarlama

Sosyal
Medya

Markanın sosyal medya hesaplarınızı

reklam kampanyaları, kreatif içerik paylaşımları, influencer marketing stratejileri, analiz ve raporlama süreçleri ile yönetiyoruz.

Markanızın Prestijini Arttırmak İçin

SEO standartlarına uygun responsive tasarımlar hazırlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyor ve kodluyoruz.

Web

TasarımıYazılımı

App

TasarımıYazılımı

Mobil uygulamalarınızın İOS, Android gibi yaygın kullanıma sahip işletim sistemlerinde ve teknolojik ürünlerde responsive şekilde çalışması için UX, UI, B2B özellikleri ile kullanıcı deneyimine uygun yazılımlar kodluyor ve geliştiriyoruz.

Markanızın tüketici beklentilerini karşılaması için

Profesyonel Video Prodüksiyon hizmeti veriyoruz.
 
Dijital platformlarda ürününüzü en iyi şekilde tanıtmak için kurumsal imaj filmleri ve kreatif reklam çekimleri ile video prodüksiyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

AnimasyonuProdüksiyonu

Tasarım

İlk bakışta bırakılan etkinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.
geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak çalışıyoruz ve 360 derecelik bir hizmet sunuyoruz.Yani fikir aşamasından, somut bir ürün elde edilene, uygulaması yapılana kadar sürecin içerisinde yer alıyoruz.

Müşterilerinizi etkilemenin

ve onları mağazanıza çekmenin birinci yolu güzel bir şekilde dizayn edilmiş vitrinlerdir. Vitrinler mağazaların kalitesini direkt olarak müşteriye yansıtır. Müşteri vitrini ilgi çekici bulursa ürünleri daha yakından görmek ister ve mağazaya girip alışveriş yapar. Brand Advocate mağazanızın vitrinini sizin istekleriniz doğrultusunda müşterinin dikkatini çekecek şekilde düzenler.

Tasarımı

Prodüksiyonu

bir proje üzerinde çalışan yapım ekibi olarak da bilinmektedir. Aklınızdaki müziği tam anlamı ile gerçeğe dönüştürmek için gerekli olan prodüksiyon; Brand Advocate’in profesyonel prodüktörleri tarafından sağlanır.
Şirketlerin markalaşma süreçleri, reklam pazarlama stratejilerinden kurumsal kimlik çalışmalarına kadar hayli geniş bir alana yayılan değişim, dönüşüm ve yönlendirme faaliyetlerini kapsar. Kurum kimliğinin kusursuza en yakın işleyişine ulaştırılması, marka bilinirliğinin sağlanması, sürekli ve kalıcı hale getirilmesi gibi hedeflerin tamamı, “ideal markalaşma”ya dahildir. Kurumsal hikayenizi en güzel şekilde yazmanın, markanızı doğru ve etkili bir biçimde yönetmenin en zahmetsiz yolu, kurumsal geleceğinizdeki başrolün sahibi olan “esas marka danışmanını” bulmaktan geçer. Profesyonelliği ve engin tecrübesiyle kurumsal yoldaşınız Brand Advocates ile bu uzun ve zaman zaman sancılı sürecin üstesinden gelmeniz çok basit!

Danışmanlığı

ERP

Kurulumu

bir organizasyonun tüm veri ve proseslerinin tek bir noktada entegre edildiği ve işletmelerde kullanılması gereken kaynakların (işgücü, malzeme vb.) en efektif şekilde kullanılmasını sağlayan yönetim sistemidir. SAP ERP sistemleri, entegrasyonu gerçekleştirebilmek için, organizasyon genelinde bulunan çok sayıdaki fonksiyonlardan elde ettiği verileri depolamak amacıyla birleştirilmiş veritabanı kullanmaktadır. Kurumların iş süreçlerinin tüm temel işlevlerini (üretim, tedarik, satış, finans ve İK) tek bir yazılım sistemi üzerine entegre edilerek yönetilmesini sağlayan kurumsal iş yönetim çözümü SAP ERP, bir işletmenin, üretim, ulaştırma, dağıtım, stok, muhasebe ve faturalama gibi işlemlerini kontrol eder. ERP yazılımları ayrıca bir işletmenin, satış, pazarlama, ulaştırma, listeleme, üretim planlaması, envanter yönetimi, kalite yönetimi ve insan kaynakları yönetimi gibi birçok ticari faaliyetini kontrol etmesine yardımcı olur. Brand Advocates ile kaynak planlamanızı yapmak işinizi düzenli bir hale getirmek için en doğru seçimdir.
e-Ticaret yazılımlarındaki ürünler, siparişler ve üyeler gibi verilerin ile ticari yazılımlardaki sipariş, ürün, stok, ödeme, faturalama gibi işlemlerin karşılıklı olarak veri alışverişi ile güncel tutulması şeklinde tanımlayabiliriz.

Yönetimi

olarak diğer online satış kanallarında da (ürünün niteliğine göre Trendyol, Hepsiburada, n11 vb.) ürünlerinizi satmak isteyebilirsiniz. Bu durumda izlenecek en akıllıca yol sitenizi diğer pazaryerleri ile entegre etmektir. Pazaryeri entegrasyonu, yazılımlar aracılığıyla farklı pazaryerleri arasında veri alışverişini mümkün kılan bir sistemdir.
Brand Advocates, mekanınızın ya da ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel ekip ve ekipman ile fotoğraf prodüksiyonunu farklı bir seviyeye taşıyor! Tüm fotoğraflarınızın çekimi haricinde düzenlemelerini de yaptıktan sonra dijital ortamda size teslim ediyoruz. Fotoğraf prodüksiyonu; markalar, ürünler, hizmetler, kurumlar vb. tanıtımı yapılmak istenilen tüm konularda hayata geçirilebilir. Fotoğraf prodüksiyonu, bir markanın görsel tanıtım unsurları arasında çok önemli bir yere sahiptir. İnsanlarda ilk bakışta olumlu bir algı oluşturmak, söz konusu insanları potansiyel müşteri konumuna getirmek demektir.

Prodüksiyonu