Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Grafik

Tasarım

Görsel Dünyanızı Renklendirelim!

İlk bakışta bırakılan etkinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.
geleneksel ve dijital baskı standartlarına uygun olarak çalışıyoruz ve 360 derecelik bir hizmet sunuyoruz.Yani fikir aşamasından, somut bir ürün elde edilene, uygulaması yapılana kadar sürecin içerisinde yer alıyoruz.
Kurumsal kimlik tasarımı bütününe bir markanın görünen yüzü diyebiliriz. Buradaki en önemli nokta, kolay anlaşılabilir, etkili, estetik kaygısı yüksek ve bütünlük teşkil etmesidir. Kurumsal kimlik çalışması Brand Advocate’in profesyonel tasarımcıları tarafından en ince ayrıntılarına kadar tasarlanır.. Kurumsal kimlik genel bilinenin aksine sadece logo, kartvizit ve antetli kağıt değildir. Markanızın geleceğine yaptığınız bir yatırımdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarımı

Şirketinize ve ürünlerinize uygun

Logo; bir şirketin ya da bireysel bir oluşumun imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan bir çalışma çeşididir. Brand Advocate ile yapacağınız logo tasarımı; markanızın ve hizmetinizin gücünü rakiplerinizden ayırmak için kullanacağınız en büyük kozunuz olur.

İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik

Brand Advocate ile broşür ve katalog tasarımları farkıyla, her müşteriye daha rahat ulaşmanıza imkan yaratıyor, markanız ve hizmetinizin daha profesyonel gözükmesine katkı sağlıyoruz.

Broşür & Katalog Tasarımı

3D Modelleme & Görselleştirme

3D Modelleme;

genel olarak bilgisayar grafikleri kullanarak 3D modelleme için özel programlar ile canlı veya cansız bir nesnenin üç boyutlu matematiksel modelinin geliştirilmesi sürecine denir. Brand Advocate ile markanız için oluşturacağımız 3D modeller ile müşterilerinize daha profesyonel bir görünüm sağlarsınız.

Reklamlar;

hedef kitlenizi etkileyerek, markanızı benimsemelerini sağlar ve markanızın bilinirliğini artırır. Brand Advocate reklamlarınızı, hedef kitlenize markanızın ürün ve hizmet özelliklerini, vermek istediğiniz mesajlar doğrultusunda tasarlar ve sunar.

Reklam Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Brand Advocate, ambalaj tasarımı ve etiket çalışmalarını markanızın kimliğine uygun bir şekilde tasarlarken ambalaj tasarımında özgünlüğü ve ürünün çekiciliğini ön planda tutar. Ambalaj tasarımındaki görünürlük, kullanıcıların ürün tercihlerini arttırırken markanın gücünü ve ismini de etkiler. Ürününüzün dikkat çekici bir ambalaja sahip olması satışlarınızı arttıracaktır.