Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Fotoğraf

Prodüksiyonu

Brand Advocates, mekanınızın ya da ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel ekip ve ekipman ile fotoğraf prodüksiyonunu farklı bir seviyeye taşıyor! Tüm fotoğraflarınızın çekimi haricinde düzenlemelerini de yaptıktan sonra dijital ortamda size teslim ediyoruz. Fotoğraf prodüksiyonu; markalar, ürünler, hizmetler, kurumlar vb. tanıtımı yapılmak istenilen tüm konularda hayata geçirilebilir. Fotoğraf prodüksiyonu, bir markanın görsel tanıtım unsurları arasında çok önemli bir yere sahiptir. İnsanlarda ilk bakışta olumlu bir algı oluşturmak, söz konusu insanları potansiyel müşteri konumuna getirmek demektir.
Fotoğraf çekimlerinizde beyaz arkaplan rengi istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dekupeli fotoğraf çekimi, fotoğraf objesinden arkaplanın kolayca ayrılabilecek şekilde fotoğraf çekim işleminin yapılmasıdır. Bunun için gerekli donanım, tecrübe ve sabıra sahipseniz tüm fotoğraflarınız için aynı sonuca ulaşabilirsiniz.Cep telefonuyla bile çekilmiş olsalar doğru ellerden geçtikten sonra fotoğraflarınız profesyonel bir görüntüye kavuşmaktadır.

1. Dekupeli Ürün Çekimi

2. Modelli Ürün Çekimi

Modelli ürün çekimi, yapılan işler arasında ürün tanıtımı açısından en çok dikkat çeken tarzlardan birisidir. Özellikle giyim ve aksesuarların bir modelin üzerinde fotoğraflanması kullanıcının alış hareketini hızlandırır. Alacağı kıyafetin üzerinde nasıl duracağını, nasıl kombin yapabileceğini görür. Yine aynı ürünün saç rengine, ten rengine uyum sağlayıp sağlamadığına bile karar verebilir. Bu yüzden birinci odak kaliteli çekim, ikincisi de profesyonel bir modelin varlığıdır. Dış giyim ve iç giyimde en çok tercih edilen çekim tarzı modelli çekimdir. Brand Advocates ile modelli ürün çekiminin farkını keşfetmeye hazır olun.
Günümüzün ticaret merkezi internet başta olmak üzere, katalog, afiş gibi pazarlama enstrümanlarınızda sizi ya da ürününüzü hedefleriniz doğrultusunda tanıtacak fotoğraflar sunuyoruz. Brand Advocates olarak bunları yaparken ürününüzün ve firmanızın hem niteliğini hem hedeflerini inceliyor ona göre konseptler geliştiriyor, sanatçı ve teknik yetkinliğe sahip kadrolar ile sadece bir fotoğraftan fazlasını veriyoruz. Firmanızın pazarlama stratejilerini desteklemek için muhakkak bu sanatı kullanıyor olacaksınız. Brand Advocates size bu vazgeçilmezi aynı zamanda hedefinize giden bir ok haline getirmek için, önce sanatçı dokunuşu daha sonra da teknik profesyonel eller ile sunuyoruz. Ürününüzün firmanızın öne çıkması gereken özelliklerini vurgulamanın yolunu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden size kullanacağınız fotoğraflar için doğru gözleri ve elleri sağlıyoruz. Konsept fotoğraf çekimleri sizi ve ürününüzü bir anda ön plana çıkararak farkı hissetmeniz için gerekli ortamı oluşturacak.

3. Konsept Çekimler

4. SM Çekimleri

Sosyal medya fotoğraf çekimleri, markalaşmanın önemli adımlarından biridir. Profesyonel olarak müşterilere sunulan fotoğraflar, kaliteli ve prestijli bir görünüm sağlamaktadır. Bu nedenle farklı sektörler içerisinde yer alan tüm markalar, profesyonel sosyal medya fotoğrafları kullanmayı tercih etmektedir. Sosyal medya çekimi süreci, Brand Advocates ile profesyonel bir yol izler. Fotoğrafların bir planlama içerisinde yer alması, markanın varolan prestijini ortaya koymayı gerçekleştirmektedir.
İç Mekan Fotoğraf Çekimi,

çeşitli sektörler içerisinde yer alan işletmelerin müşterilere tanıtılması ve müşteri kapasitesinin belirlenmesine yönelik olarak yapılmaktadır. Mekan veya işletme sahibi firma, kalite ve prestijinin müşterilere sunmak, iş devamlılığını sağlamak ve ekonomisini güçlendirmek için tanıtım ihtiyacı duymaktadır. Mekan tanıtım fotoğraflarının öncelikli unsuru iç mekan fotoğraf çekimi ve dekorasyon fotoğraf çekimi olmaktadır. Otel, restaurant, ofis, mağaza ve şirketler, iç mekan fotoğrafları ile müşterilere iş ortamını, görsel kalitelerini sunmaktadırlar. İşletmeler için müşterileri çekme olanağı veren mekan fotoğrafları, şirket ve ofisler için kalite ve prestij sunma aracı olmaktadır.
Dış mekân fotoğraf çekiminin

organizasyonu özen gerektiren bir durumdur. Her şeyden önce ne tarz bir çekim istendiğine karar verilmelidir. Verilen karar fotoğraf sanatçısına mutlaka önceden bildirilmelidir. Tarihi veya doğal konseptler bunlardan bazılarıdır. Fotoğraf sanatçısıyla iletişim en üst seviyede olmalıdır. Bu iletişim fotoğraflarınızın istediğiniz gibi en üst kalitede olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden tüm isteklerinizi belirtmenizde fayda vardır. Dış mekân fotoğraf çekiminin doğal havası poz verirken hissedilmelidir.

5. İç/Dış Mekan Fotoğraf Çekimleri

6. Still Life Çekimleri

Markanızı, hizmet ve ürünlerinizi ilgi çekici hale getirmek, güçlü tanıtım araçları elde etmek istiyorsanız still life fotoğrafçılığı tam size göre! Herhangi bir objenin tüm detayları ile anlatılması anlamına gelen still life, ürünlerinizi daha güzel ve dikkat çekici hale getirecek. Merak uyandıran fotoğraflar size ün kazandıracak. Ürününüzü tüm detayları anlatmak ve tüketici üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak için still life çekimleri şarttır. Brand Advocates ile bu çekimler sayesinde kalabalığın arasında dikkat çekebilir, afişlerde fark yaratabilir ve pazarlama gelirlerinizi artırabilirsiniz.