Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Entegrasyon

e-Ticaret yazılımlarındaki ürünler, siparişler ve üyeler gibi verilerin ile ticari yazılımlardaki sipariş, ürün, stok, ödeme, faturalama gibi işlemlerin karşılıklı olarak veri alışverişi ile güncel tutulması şeklinde tanımlayabiliriz.
E-ticarete özellikle son dönemde oluşan yoğun ilgi, beraberinde pazaryeri entegrasyonunu çok önemli bir hale getirdi. İnternet ortamı üzerinden kullanıcı ve satıcının bir araya geldiği ortama verilen isim pazaryeri olarak adlandırılır. Bu süreçte, kullanıcıların arzu ettiği hizmet ve ürünlere en kısa sürede ulaşması amaç edinilir. Amazon, GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, Trendyol gibi pazaryerleri ile e-ticaret sitenizi birkaç adımda entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazaryerlerinde sergileyerek satış potansiyelinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Brand Advocates ile E-ticaret sitenizdeki fiyat, stok, ürün bilgisi güncellemelerinizi pazaryerlerindeki dükkanınıza otomatik aktarabilirsiniz.

1. Pazaryeri Entegrasyonları

2. Ödeme Entegrasyonları

Brand Advocates olarak ödeme sistemlerinde de tam entegrasyonu sağlıyoruz. Alacağınız E-ticaret paketlerine tam entegre olabilen ödeme sistemleri ile tüm ödeme yöntemlerini kabul edebilirsiniz. Sistemimizin altyapısında kapıda ödeme, havale ile ödeme ve cari ödeme bulunmaktadır.
Brand Advocates tarafından sağlanan entegrasyon ile kendi sitenizden ya da diğer satış platformlardan gelen siparişlerinizi entegrasyon sistemi üzerinden tek bir tuşla toplu olarak kargo hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Sisteme tanımlanacak kargo etiketi tasarımları sayesinde tek bir tıkla kargo etiketi çıktısı alabilirsiniz. Böylece pazaryerlerinin kargo anlaşmalarını kullanmadan kendi anlaşma fiyatlarınızla da otomatik gönderi kodu oluşturabilir ürünlerinizi kargo firmalarının kapanış saatine kadar teslim edebilirsiniz.

3. Kargo Entegrasyonları