Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

Dijital

Pazarlama

Djital Pazarlama Yönetimi

Markanın bilinilirliği ve satışlarını artırmak için en doğru Dijital Pazarlama Teknikleri ve Stratejilerini Kullanıyoruz

Markanızı dijital kanallarda var etmek için tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak, uygun bütçelerle hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Etkili SEO

İnternet üzerinden doğru bir pazarlama yapabilmek ve doğru müşteri ile doğru hizmet ya da ürünü bir araya getirebilmek için arama motoru optimizasyonu vazgeçilmez bir araçtır; bunları yapabilmek için de Brand Advocate.

1. Kurumsal SEO

2. Online Reklam Yönetimi

Google Ads, Youtube, Instagram

Online reklam yönetimi ile internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesini size Brand Advocate hızında ulaştırıyoruz.
 
Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını en üst noktaya çıkarmak sizin elinizde.

Geri dönüş odaklı

Belirli bir kitleye ulaşmak için markaların hedefli gönderim yaptığı ürün tanıtımı, bilgilendirme ve kutlama mesajları için gerekli olan elektronik posta yöntemini Brand Advocate takibine bırakın, kitleniz hiç bir haberden eksik kalmasın.

3. E-Mail Marketing

4. Dijital Pazarlama Stratejileri

Dijital pazarlama, doğru ürün ya da hizmeti doğru zamanda doğru müşteriye ulaştırmak ile ilgili çalışmaların tamamını kapsar. Dijital pazarlama stratejisi ise doğru müşteri deneyimini tasarlamak ve uygulamak ile ilgilidir. Dijital pazarlama stratejinizi Brand Advocate deneyimi ile planlayın, farkınızı stratejileriniz ile ortaya çıkartalım.

Reklamlarınız için

Dijital medya planlama, markanın hedef kitlesi ve dijital ortamlardaki durumu göz önünde bulundurularak yapılır ve dijital medya planlamanın ana amacı markanın değerlerini, ürün ve hizmetlerini, vizyon ve misyonunu müşterilere etkili bir biçimde aktarmak ve etkileşim haline olmayı sağlamaktır. Dijital medya planlamanızı Brand Advocate tecrübesiyle harmanlayın, markanızın değerini etkili bir biçimde artırın.

5. Dijital Medya Planlama

6. Online İtibar Yönetimi

Markanızı potansiyel krizlere karşı korumak

İtibar yönetimi, online dünyada markanızla alakalı algıyı doğru yönetmek için yapılan çalışmalara verilen isimdir. İnternet üzerinde markanızla alakalı tüm değerlendirme ve yorumları kontrol ederek denetleme ve markanız hakkındaki görüşleri takip etmek için Brand Advocate işbirliğiyle itibarınızı güçlendirin; çünkü markanızla alakalı yapılan olumlu ya da olumsuz her tür değinme itibar yönetiminde önemli rol oynar.