Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com
tanışma

ilk görüşme


Öncelikle sizinle bi’ kahve içip tanışıyoruz.
Vizyonunuzu, misyonunuzu ve markanızı nerede görmek istediğinizi sizden dinliyoruz. Frekanslarımız uyuşursa bi’ sonraki aşamaya geçiyoruz.

Araştırma ve Analiz

 
Markanız için bir pazar araştırması, rakip analizi ve SWOT analizi yapıyoruz. Doğru hedef kitleye, etkili kanallardan, en uygun mesajla ulaşmanın önemini biliyoruz.
 
Brand Advocate olarak araştırmalarımızı markanızın ihtiyaçlarına özel olarak yapıyoruz, ileri pazar araştırmasıyla birlikte verilerinizle ilgili derinlemesine bilgi sahibi oluyoruz ve bunların analizini yaparak markanıza en uygun çözümleri sizin de fikirlerinizi alarak geliştiriyoruz.

Fikir ve Konsept

 
Bu aşamada sizden de aldığımız geri bildirimlerle yaratıcı fikir geliştirme sürecine adım atıyoruz. Hedef kitleye vereceğimiz mesajı en yaratıcı ve farklı şekilde nasıl ulaştırabiliriz diye farklı yollar geliştiriyoruz.
 
Brand Advocate ekibiyle markanıza özel fikir ve konsept üretmek için sizin fikirleriniz ve isteklerinize önem veriyoruz. Markanızın duruşunu ve iletişim dilini belirleyebilmek için sizi daha iyi tanımaya çalışıyor, amaçlarınıza hakim olduktan sonra işlemlere başlıyoruz.
Sunum

ikinci adım


Bulduğumuz yaratıcı fikirleri ve izleyeceğimiz yol planını sizlere aktarıyoruz.
Kulağa sıkıcı bir toplantı gibi geliyorsa bildiklerinizi unutun…
Bu aşamada sizle birlikte çok eğleniyoruz.

Hazırlık Aşaması

 
Fikirlerinizi ve isteklerinizi dinledikten yani sizi daha iyi tanıdıktan sonra sizin için ekip kuruyor ve üzerinde çalıştığımız projenin en hızlı ve mükemmel olacağı zaman aralığını belirleyip hemen aksiyona geçiyoruz.

Test ve Revize


Geliştirdiğimiz projeyi artık hayata geçirmek için aklınıza gelebilecek her alanda test ediyoruz. Bu aşamada son düzenlemeleri gerçekleştirip eğer varsa hataları toparlıyoruz.
canlı

SON ADIM


En heyecanlı kısma geldik!
Son halini alan projemizi canlıya alıyoruz ve arkamıza yaslanıp
sizinle birlikte ortaya çıkardığımız muhteşem işten gurur duyuyoruz.