Telefon :
+90 542 301 15 59
Adres :
Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Silahşör Caddesi, No:1 34384 Şişli
Email :
hello@mybrandadvocate.com

App

GeliştirmeTasarımıYazılımı

UX & UI

Mobil uygulamalarınızın İOS, Android gibi yaygın kullanıma sahip işletim sistemlerinde ve teknolojik ürünlerde responsive şekilde çalışması için UX, UI, B2B özellikleri ile kullanıcı deneyimine uygun yazılımlar kodluyor ve geliştiriyoruz.

Her an yanımızda

Gelişen ve değişen teknoloji ile beraber web ve mobil, varlık sürdürme, iş geliştirme, pazarlama, satış artırma ve aktif iletişim kurma platformlarını farklılaştırdı. Brand Advocate, akıllı telefon veya tablet bilgisayarlar gibi mobil cihazlar için donanım ve ürün özelliklerinden yararlanarak markanız ve işletmeniz için optimize edilmiş bir yazılım oluşturur.

1. Mobil Uygulama Geliştirme

2. Mobil Oyun Geliştirme

Mobil oyun

geliştirme aşamasında ilk olarak her şeyden önce bir oyun planı hazırlamanız gerekir. Mobil oyun tasarımına ve yapımına başlamadan önce nasıl bir mobil oyun yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından Brand Advocate Yazılımcıları ile oyunun geliştirme aşamasına geçebilirsiniz.

Şirketinizin faaliyetleri

B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. Kısaca bir firmadan diğer bir firmaya yapılan e-ticaret iş modelidir diyebiliriz. Brand Advocate işbirliğiyle firmalar, tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile B2B yazılım çözümleri üzerinden iş süreçlerini anlık ve etkin şekilde yönetebilmektedir.

3. B2B Uygulamaları

4. UI / UX Uygulamaları

Hazırlanacak uygulamalar

UX, bir tasarımın işleyiş özelliklerini, hızını, teknolojik yeterliliğini içerik ve müşteri deneyimini merkeze alır. UI kavramı ise bir tasarımın dış görünüşünü, arayüz özelliklerini kapsar. Estetik detaylar ve görünüme dair her şey UI ile ilgilidir. Brand Advocate ile UI ve UX deneyemini nirvanaya çıkartın.